דורון הורנפלד, iclaim, תביעות מורכבות, מומחה לתביעות גוף, מבצעים תביעות מורכבות לסוכני ביטוח

עו"ד?!
פנה אליך לקוח לצורך
תביעת חברת הביטוח?

נטפל עבורך באישור התביעה
בזמן קצר ובסיכויי הצלחה גדולים יותר

מומחי התביעות של iClaim – הינם אנשי מקצוע יוצאי חברות הביטוח ובעלי ניסיון רב שנים.
✓ הם יבחנו ללא עלות את התביעה
✓ יעשו עבורך את העבודה מאחורי הקלעים מול חברת הביטוח ובשפתה.
✓ יפעלו למקסום הזכויות של לקוחותיך בתביעות פוליסות בתחום החיים הבריאות/סיעוד והפנסיה.

למקסימום תוצאות במינימום זמן

דורון הורנפלד, iclaim, תביעות מורכבות, מומחה לתביעות גוף, מבצעים תביעות מורכבות לסוכני ביטוח

עו"ד?!
פנה אליך לקוח לצורך
תביעת חברת הביטוח?

נטפל עבורך באישור התביעה
בזמן קצר ובסיכויי הצלחה גדולים יותר

מומחי התביעות של iClaim – הינם אנשי מקצוע יוצאי חברות הביטוח ובעלי ניסיון רב שנים.
✓ הם יבחנו ללא עלות את התביעה
✓ יעשו עבורך את העבודה מאחורי הקלעים מול חברת הביטוח ובשפתה.
✓ יפעלו למקסום הזכויות של לקוחותיך בתביעות פוליסות בתחום החיים הבריאות/סיעוד והפנסיה.

במקום לטבוע אנחנו יכולים לתבוע!

טיפול בתביעות מורכבות – זו המומחיות שלנו!

לקוחות שפונים אליך כדי לתבוע את חברת הביטוח בבית המשפט נמצאים במצוקה ובעצם מעוניינים שחברת הביטוח תאשר את התביעה שלהם בפוליסה:
חברת הביטוח ככל הנראה דחתה את פנייתם, ואז הם מגיעים אליך כמוצא אחרון לצורך מיצוי זכויותיהם. מהעבר השני של המתרס, עם היוודע לחברת הביטוח על העברת התיק לפסים משפטיים, הטיפול עובר ממחלקת התביעות למחלקה המשפטית.

מטבע הדברים הטיפול במחלקה המשפטית איטי, מורכב יותר  ועלול להוביל לתהליך מסורבל שיגרום לך להקדיש שעות רבות בהתדיינויות מול חברת הביטוח (בתוך ומחוץ לכותלי בית המשפט) – וגם יאלץ את הלקוח לחכות לתשובה במשך זמן רב. 

יש דרך יעילה וחכמה יותר למצות את הזכויות של לקוחותיך. הדרך של iClaim.

הדרך המהירה למיצוי הזכויות של לקוחותיך

iClaim מקצרת באופן ניכר את הדרך לפתרון, ויכולה לטפל עבורך מאחורי הקלעים בתביעה מול חברת הביטוח:
iClaim היא חברה מקצועית ועתירת ניסיון לטיפול בתביעות נזקי גוף, בראשות דורון הורנפלד. החברה מאוישת ע”י מומחי תביעות, יוצאי חברות ביטוח, שמטפלים בהצלחה באלפי תביעות – ומקצרים גם לעורכי דין את הדרך למיצוי הזכויות של לקוחותיהם. 

אנחנו נהיה הפנים שלך ושל הלקוח שלך מול חברת הביטוח, נמנע את העברת התיק למחלקה המשפטית של חברת הביטוח – ונחתור לפתרון הכספי הטוב ביותר בזמן הקצר ביותר.

הפתרונות למיקסום הזכויות הביטוחיות

1. ניהול תביעה: מומחי התביעות של iclaim יבצעו עבורך ועבור לקוחותיך את כל הטיפול בתביעה מול חברת הביטוח: מאיסוף המידע הרלוונטי ובדיקת היתכנות התביעה – ועד לימוד התיק וההתנהלות מול חברת הביטוח. הידע, הניסיון והיכולת להגיע ישירות למקבלי ההחלטות בחברות הביטוח, מגדילים את מהירות הטיפול ואת סיכויי ההצלחה.
2. הליך גישור: חתירה מהירה להסכמות המקובלות על הלקוח ועל חברת הביטוח, בעזרת המוסד לגישור ובוררות בביטוח מבית iClaim. מומחי התביעות שלנו מכירים היטב את שני הצדדים: מצד אחד מכירים בפנים את מנגנון התביעות של חברות הביטוח, בתור יוצאי חברות הביטוח. מצד שני מטפלים באלפי מבוטחים, ומכירים מקרוב את הצרכים שלהם.
3. הליך בוררות: המוסד לגישור ובוררות בביטוח מבית iClaim מבצע הליכי בוררות, שחוסכים את הפנייה לערכאות משפטיות. בורר אובייקטיבי המומחה בתביעות ביטוח, יגיע להחלטה מבוססת על סמך כלל נתוני התיק. פסק בוררות מנומק ומבוסס יינתן על סמך בדיקה מדוקדקת של נתוני התיק – ויחסוך לך וללקוחותיך זמן יקר.

1. ניהול תביעה – מומחי התביעות של iclaim יבצעו עבורך ועבור לקוחותיך את כל הטיפול בתביעה מול חברת הביטוח: מאיסוף המידע הרלוונטי ובדיקת היתכנות התביעה – ועד לימוד התיק וההתנהלות מול חברת הביטוח. הידע, הניסיון והיכולת להגיע ישירות למקבלי ההחלטות בחברות הביטוח, מגדילים את מהירות הטיפול ואת סיכויי ההצלחה. הליך גישור – חתירה מהירה להסכמות המקובלות על הלקוח ועל חברת הביטוח, בעזרת המוסד לגישור ובוררות בביטוח מבית iClaim. מומחי התביעות שלנו מכירים היטב את שני הצדדים: מצד אחד מכירים בפנים את מנגנון התביעות של חברות הביטוח, בתור יוצאי חברות הביטוח. מצד שני מטפלים באלפי מבוטחים, ומכירים מקרוב את הצרכים שלהם. הליך בוררות – המוסד לגישור ובוררות בביטוח מבית iClaim מבצע הליכי בוררות, שחוסכים את הפנייה לערכאות משפטיות. בורר אובייקטיבי המומחה בתביעות ביטוח, יגיע להחלטה מבוססת על סמך כלל נתוני התיק. פסק בוררות מנומק ומבוסס יינתן על סמך בדיקה מדוקדקת של נתוני התיק – ויחסוך לך וללקוחותיך זמן יקר.

איך זה עובד?

בדיקת היתכנות

איסוף מידע ראשוני ובדיקת היתכנות התביעה, על בסיס הניסיון והידע שלנו. לפי שיקול הדעת, ההליך יכול להתקיים בשיתוף הלקוח. ב־iClaim לא מגישים תביעה שסיכויי הצלחתה, לתפיסתנו, נמוכים מ־70%.

לימוד התיק והכנת התביעה

איסוף כל המידע הרלוונטי, לעיתים תוך משיכת המידעים מתיקיו הרפואיים של המבוטח, באישורו, לצורך הכנת התביעה וזירוז הטיפול.
בניית אסטרטגיית הטיפול בתביעה.

טיפול בתביעה מול חברת הביטוח

מכאן, מומחי התביעות של iClaim יבצעו עבורך את כל הליכי הטיפול בתביעה מול חברת הביטוח. הידע, הניסיון והיכולת להגיע ישירות למקבלי ההחלטות בחברות הביטוח, יגדילו משמעותית את מהירות הטיפול וסיכויי ההצלחה.

עדכונים שוטפים

לכל אורך הדרך, נעדכן אותך באופן רציף בהתפתחויות השונות בתיק, נשתף, נייעץ ונתקדם עד להצלחה.
נוודא העברה מוצלחת של כספי התביעה לחשבון המבוטח.

מה יוצא לך מזה?

מה יוצא ללקוח שלך מזה?

טיפול מהיר, יעיל, מוצלח ולא יקר.

למיצוי הזכויות הביטוחיות של לקוחותיך

מספרים עלינו

״ דורון ידידי, חובה נעימה היא לי להודות לך על טיפול אישי מסור ומקצועי לטובת לקוחותיי שנמצאו במצוקה גדולה. פנייתם אלי לסייע להם בטיפול בתביעת סיעוד מול קופת חולים, תביעה שנראתה לי אבודה מראש, בדיוק בשלב המעבר בין חברות הביטוח. הפניתי אותם לטיפולך מתוך ביטחון בידע והניסיון הרב המצטבר. בעדינות ובסבלנות נפתרו כל הבעיות עד השלמת ההכרה בתביעה והתשלום למבוטחת ולמשפחתה. המחמאות והתודות ממשפחת המבוטחת גם הן לא אחרו להגיע. ״
זהבה פורת, סוכנת ביטוח, c.l.u
״ אני מבקשת להודות לך על טיפול מקצועי, מסור ואישי יוצא דופן באיכותו. לפני מספר חודשים פניתי לחברת הביטוח וביקשתי להפעיל את הפוליסה הסיעודית של אמי. בהיותי עו"ד ויועצת ביטוח מזה עשרות שנים, לא יה לי ספק שאצליח לטפל בתביעה. מה רבה הייתה הפתעתי, שתביעתה של אמי נדחתה...פניתי אליך ואתה קודם כל הייתה קשוב למצוקה שלנו, הרגעת אותנו ונתת לנו תחושה שאנחנו בידיים מקצועיות. ואכן, התחושה התבררה כתואמת את המציאות. בתוך זמן קצר אושרה תביעתה של אמי כדין, ומאז היא מקבלת את המגיע לה באופן שוטף. ״ (*תקציר המלצה מלאה)
טל נהרי-עמרמי, עורכת דין, יועצת ביטוח ומגשרת
״ דורון היקר, באוקטובר 2019 התבשרתי כי אני חולה במחלה קשה. למרות הידע שלי בתחום הביטוח, העדפתי כי איש מקצוע אחר אובייקטיבי יטפל בכל הנושא הביטוחי מול חברות הביטוח על מנת לקבל את הפיצוי בצורה המהירה ביותר. הגעתי אליך דרך המלצה של חבר קרוב, ואני שמח שההמלצה שלו הביאה אותי אליך. תוך זמן קצר ובשירות יעיל ומהיר שלך ושל יפעת המדהימה הצלחתם להשיג את מלוא הפיצויים מחברות הביטוח. תודה רבה על המקצועיות, הזמינות והשירות שלך בתקופה קשה זו. ״
בהערכה רבה, עו״ד ג.ר.
הקודם
הבא

איך אהפוך את הטיפול בתביעה מהוצאה יקרה של משאבים – למנוע צמיחה?

iClaim מאפשרת לך להפוך את הטיפול בתביעה למקור הכנסה נוסף ומשמעותי: אנחנו נטפל עבורך בתביעה מאחורי הקלעים, נחסוך לך זמן יקר ונאפשר לך לגבות תשלום נוסף מהלקוחות. בנוסף, נעניק לך תגמול נדיב עבור כל לקוח. 

בטח רצית לשאול...

iclaim הוא הצוות המיוחד שלך בכל הקשור לטיפול בתביעות הגוף המורכבות (וגם הפחות מורכבות). 

iclaim תבצע בדיקת היתכנות ראשונית, על חשבוננו, במסגרתה נקבל מידע שיאפשר לנו לספק לך תמונת מצב מלאה בנוגע לסיכויי ההצלחה של הלקוח. 

בדיוק מאותה הסיבה שהלקוח יבחר לשלם באופן פרטי לפרופסור או מנהל מחלקה, כדי להגדיל את הצלחת הטיפול הרפואי. במקרים מורכבים, הפנייה למומחי iClaim עושה את ההבדל בין הצלחה לכישלון, הבדל ששווה הרבה יותר מעלות הטיפול בתביעה.

כן, זה בהחלט אפשרי. השאלה היא רק איזה מחיר זה גובה ממך: זמן ואנרגיות שהולכים לאיבוד, מאמצים נפשיים ורגשיים באינטראקציות מול הלקוח וחברות הביטוח, כעס ומתח מיותרים – את כל אלו חוסכת לך iClaim.
עבורנו ב־iClaim, הטיפול בתביעה הוא עניין יומיומי. עבור מרבית הסוכנים, זה אירוע נדיר יחסית.
והתוצאה? מיומנות גבוהה וניסיון עצום המביאים לתוצאות טובות יותר בזמן קצר יותר.

IClaim עוסקת בתביעות גוף בלבד. הלקוח היה, נשאר ויישאר שלך. אנחנו מתחייבים בכתב שלא נעסוק בשום דבר הקשור ללקוח שלך, מלבד הטיפול בתביעה עבורך ועבורו. 

iClaim מאפשרת לך להפוך את הטיפול בתביעה למקור הכנסה נוסף ומשמעותי.
לבחירתך המסלול המועדף:
iClaim תטפל עבורך בתביעה “מאחורי הקלעים” כשהבמה כולה שלך, ותאפשר לך לגבות תשלום נוסף מלקוחות קיימים עבור טיפול VIP.
– iClaim תטפל במקומך בתביעה, כמומחית בתחום, עד לסיומה המוצלח ותפנה לך הרבה זמן ואנרגיה לעניינים אחרים.
ב־2 המסלולים נעניק לך תגמול הוגן ונדיב.

מי אנחנו?

iclaim הוקמה ע״י דורון הורנפלד (M.B.A), מייסד פרמיום סוכנות לביטוח, בעל רקורד של יותר מ- 30 שנות ניסיון בעולמות הביטוח – הכולל ליווי מאות סוכנים, עשרות אלפי לקוחות, והכרת ענף הביטוח מכל צדדיו. ניסיונו של דורון כולל כהונה במגוון תפקידים בכירים בחברות הביטוח שילוח והראל, כולל התמחויות בטיפול בתביעות, מנכ״לות בסוכנות ביטוח, הקמה של תאגיד ביטוח עצמאי והכשרת אלפי סוכנים (לרבות הכנתם לבחינות המפקח על הביטוח). 

הכרת עולם הביטוח מצד הסוכן והלקוח מצד אחד, והבנת מחלקות התביעות של חברות הביטוח מצד שני, הובילה להקמת iclaim, גוף ייעודי המטפל ביעילות בתביעות.  זאת באמצעות מומחי תביעות, יוצאי חברות ביטוח, שיודעים כיצד להגדיל את סיכויי ההצלחה בתביעות גוף, במהירות ויעילות – לרווחתך ולרווחת לקוחותיך. 

טיפול בתביעות מורכבות – זו המומחיות שלנו!

לחיסכון בזמן יקר, עבורך ועבור לקוחותיך: