אודות iClaim

כשמחליטים לבטח - פונים לסוכן כשנאלצים לתבוע - פונים ל־iClaim

למי פונים כשצריך להפעיל את הביטוח, תעודת האחריות לגופכם ובריאותכם?
כשאתם רוכשים טלוויזיה חדשה, הכוללת אחריות, והיא מתקלקלת, אתם מפעילים את האחריות. החנות לא תתקן את הטלוויזיה, אלא המעבדה. פוליסת הביטוח היא תעודת האחריות לגוף שלכם, iClaim היא “המעבדה” שתפעיל אותה עבורכם.  

למקסם את הפוליסה ברגע האמת

המומחיות הבלעדית של iClaim היא טיפול בתביעות.
iClaim ממקסמת את מה שמגיע לכם מהפוליסה שלכם, בדיוק כשאתם זקוקים לה.
iClaim מטפלת במקצועיות, בהסתמך על ניסיון עצום בתביעות בתחומי הבריאות, הסיעוד, גילוי מחלות קשות, אובדן כושר עבודה/נכות ופטירה.  
מייסד החברה, דורון הורנפלד (M.B.A), בשיתוף פעולה עם מומחי תביעות, יוצאי חברות ביטוח ועתירי ניסיון, פועלים עבורכם לתשלום התביעה. ל־iClaim רקורד מוכח בטיפול מוצלח באינספור תביעות ומיקסום הזכאויות בסעיפי הפוליסה השונים.

דורון הורנפלד

iclaim הוקמה ע״י דורון הורנפלד (M.B.A), מייסד ״פרמיום סוכנות לביטוח״ – בוטיק ביטוחי. לדורון רקורד של מעל ל- 30 שנות ניסיון בעולם הביטוח. בין היתר, בהכשרת אלפי סוכני ביטוח, טיפול בעשרות אלפי לקוחות, והכרת כל הצדדים של תחום הביטוח.
דורון מכיר היטב את דרכי קבלת ההחלטות בחברות הביטוח, לאחר שכיהן במשך שנים במגוון תפקידים בכירים.
דורון הוא מומחה מוכר בתחום הביטוח, וזוכה להערכה מ-סוכנים וחברות ביטוח כאחד. הערכה זו וכן היכרות אישית עם מנהלי מחלקות התביעות ומסלקי התביעות, וכן הכרת דרכי הפעולה הנדרשות כדי למקסם את הזכויות הביטוחיות, מאפשרת ל iClaim לטפל במהירות וביעילות בתביעות שלכם.