כך השגנו קצבת סיעוד לאימו של בכיר בעולם הביטוח, למרות ש”נתפסה” ע”י חוקר מטעם חברת הביטוח

חברת הביטוח דחתה תביעה של אישה לקצבת סיעוד, לאחר שצולמה כשהיא הולכת מספר צעדים. איך הצלחנו להשיג את הקצבה שמגיעה לה? 

אדם בכיר ומוכר בקהילת הביטוח, התמודד עם מצב רפואי רגיש של אימו , שהגיעה למצב סיעודי. במצבים מסוג זה, גם אנשים בתפקידי מפתח להם ידע ביטוחי נרחב, זקוקים לעזרה חיצונית של מומחים, במיוחד כשצריך לטפל באחד האנשים הכי חשובים לנו בעולם – אמא שלנו. לכן התרגשנו מפנייתו של אותו אדם ל- iClaim

זו היתה מחמאה מקצועית ענקית, והכרה ביכולותינו.

עפ”י הבדיקה הראשונית שביצענו, אימו של הבכיר הייתה זכאית לקצבה חודשית בגובה אלפי שקלים. אך חברת הביטוח החליטה לדחות את התביעה, בשל הטענה שהמקרה לא מספיק חמור כדי להיחשב לסיעודי. זאת בהסתמך על דוח של חוקר שצילם את המבוטחת הולכת מספר צעדים. 

 

למרבה האירוניה, האדם שפנה אלינו היה חבר דירקטוריון באותה חברת הביטוח שדחתה את התביעה. כדי להימנע מניגוד עניינים, הוא החליט להיעזר במומחי iClaim.

 

הבדיקה שהובילה לקבלת קצבה

על מנת למצות את מלוא הזכויות של האם, פנינו לחברת הביטוח וביררנו לעומק את מהות ממצאי החוקר. בנוסף, ביקשנו לבצע בדיקת הערכה תפקודית נוספת מטעם חברת הביטוח, בה היינו ונכחים תוך צילום הבדיקה. עימות חברת הביטוח עם הממצאים הרפואיים לא הותיר מקום לספק: האם הוגדרה כסיעודית גם לצורך הפוליסה, וקיבלה מחברת הביטוח קצבה חודשית בגובה 2,500 ₪.

אנחנו מוכנים לעשות הכול עבור אמא שלנו, שגידלה אותנו ודאגה לנו לאורך כל השנים. זה הזמן לדאוג לה חזרה: במידה שאימכם זקוקה לסיוע בקבלת הכספים שמגיעים לה מחברת הביטוח, פנו למומחי iClaim. אנחנו נדאג למצות את הזכויות שלה – עבורה ועבורכם.

 

לביצוע בדיקה ללא תשלום:

אהבת? שתף את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email